Најновото возење на UTV HJ105

Деца се возат на камион, деца електрично возење на автомобил со далечински управувач од родители, 12V/24V акумулатори за возење камиони Автомобили за момчиња и девојчиња, пролетна суспензија, MP3 плеер
Автомобил HJ105 работи со батерија
Марка: Orbic Toys
Големина на производот: 104*73*61cm
CTN Големина: 97*57*38cm
Количина/40 HQ: 340 парчиња
Батерија: 12V4.5AH
Материјал: ПП, ЖЕЛЕЗО
Способност за набавка: 3000 парчиња/месечно
Мин.Количина за нарачка:15 парчиња
Боја на пластика: сина, црвена, портокалова, црна

Детали за производот

Ознаки на производи

СТАВКИ БР: HJ105 Големина на производот: 104*73*61см
Големина на пакетот: 97*57*38цм GW: 18,0 кг
Количина/40 HQ: 340 парчиња СЗ: 15,0 кг
Возраст: 3-8 години Батерија: 12V4.5AH
R/C: 2,4 GR/C Отворена врата ДА
Изборен ЕВА тркало, 12V14AH батерија, четири мотори, кожено седиште, 24V
Функција: Со 2,4 GR/C, USB приклучок, регулатор на јачина на звук, индикатор за напојување, светло, музика, безбедносен појас за 3 точки,

ДЕТАЛНИ СЛИКИ

Возење на UTV HJ105 (12) Возење на UTV HJ105 (13) Возење на UTV HJ105 (2) Возење на UTV HJ105 (1) Возење на UTV HJ105 (3)

 

Два режими на возење

a.Родителски режим на далечински управувач: Родителите имаат можност да ги контролираат насоките во кои оди нивното дете, да уживаат во среќата да бидат заедно со вашето бебе.б.Режим на работа со батерии: децата ќе бидат умешни во користењето на педалот за забрзување и воланот за да управуваат со сопствените електрични играчки.

Реална и атрактивна функција

Возењето со камион/автомобил е опремено со MP3 плеер, влез AUX, USB порта и слот за TF картичка, а исто така може да се поврзе со вашиот уред за да пушта музика или приказни, да им овозможи на вашите деца вистинско искуство и да уживаат во нивната омилена музика во секое време.Функциите напред и назад и трите брзини на далечинскиот управувач за прилагодување, децата ќе добијат поголема автономија и забава за време на играњето.

Гаранција за безбедност за деца

И предните и задните тркала се опремени со пружински систем за суспензија за да се обезбеди побезбедно и супер непречено возење на децата. Технологијата за мек старт на децата кои се возат во камион и ги спречува децата да се исплашат од нагло забрзување или сопирање, родителски далечински управувач, седиште ременот и дизајнот на вратата со двојна заклучување нудат максимална безбедност за вашите деца.

Премиум материјал и кул изглед

Возењето на автомобилот има тркала отпорни на абење, изработени од врвни ПП материјали без можност за протекување или пукање на гумата, со што се елиминира маката од надувување.Кул Уникатен дизајн изглед, со светли предни и задни светла и двојна врата со магнетна брава, му носи дополнително изненадување на вашето бебе.Целокупна димензија: 121×80×78cm (Д×Ш×В).Се препорачува за возраст: 3-8 години.


Поврзани производи

Испратете ни ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

Испратете ни ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја