За нас

Веб развој и маркетинг

img01

КУРС ЗА РАЗВОЈ

историја01

историја02

историја03

историја04

историја05

историја06

историја07

КУЛТУРА НА КОМПАНИЈАТА

Нашата мисија

Сите за децата, за сите деца.

Нашите вредности

Постигнување на клиенти, чесност и
доверливост;Отворете ги иновациите и стремете се кон извонредност.

Нашата визија

Донесување здраво, пријатно и среќно детство на децата.

ПРОФИЛ НА КОМПАНИЈАТА

Ние сме квалификувана компанија која е одобрена од Одделот за трговија на провинцијата Фуџијан, основана во Фужоу пред 21 година. Ние сме секогаш напредна компанија која прави постојан напредок со текот на годините.Имаме положено сертифициран систем за управување со квалитет ISO9001.Нашите извезени производи се во согласност со многу безбедносни стандарди, вклучително, но не се ограничени на: CE.ROHS на Европската унија и ASTM F-963 на Соединетите држави.Специјализирани сме за извоз на детски играчки, фокусирајќи се главно на детско возење на батерии, трицикли, извртени автомобили, пешаци, колички и балансирани автомобили итн.

Со извонреден тим за продажба, одговорен тим за QC и тим по продажба и пробив во традиционалниот модел на производство-продажба, со задоволство воспоставуваме деловни односи со клиенти од повеќе од 80 земји во светот и им нудиме мноштво услуги во едно Стоп. Нашата компанија исто така обезбедува OEM и ODM услуга за скапоцените клиенти.

Fuzhou Tera Fund Plastic ќе го поддржи нашиот претприемачки дух на „Интегритет и прагматизам, учење и иновации“, ќе се специјализира за зајакнување и проширување на нашиот теренски бизнис, ќе ја подобри структурата на корпоративното управување и ќе ги подобри способностите водени од иновациите.Подобрете го јадрото на компанијата
конкурентност и промовирање на долгорочниот, стабилен и одржлив развој на компанијата.

Нашата мисија: Сите за децата, за сите деца.

Нашата визија: Да им донесеме здраво, пријатно и среќно детство на децата.

Нашите вредности: Постигнување на клиенти, чесност и доверливост;Отворете ги иновациите и стремете се кон извонредност.

ТУРА ВО ФАБРИКА

底部баннер 公司周年
Разглед на фабриката (5)
Разглед на фабриката (3)
Разглед на фабриката (1)
Разглед на фабриката (2)
Разглед на фабриката (4)

ПРИМЕРОК СОБА

ПРИМЕРОК СОБА
ПРИМЕРОК СОБА
ПРИМЕРОК СОБА

НАШИОТ ТИМ

img01
img02

УСЛУГИ

Комуникација

Ние одговараме навремено со професионален функционален совет.

Професионален

Ние сме флексибилни и брзо се развиваме.Прифатете ја флексибилноста и професионализмот.

Доверливост

Заштита на вашата продажна област, идеи за дизајн и сите ваши приватни информации.

Квалитет

Нема најниска цена, но секогаш вредност за парите.

Ефикасност

Со високо ефикасен ERP систем за контрола на сите нарачки.

Партнер

Ние ги третираме нашите работници и другите добавувачи како партнери со почит.

СЕРТИФИКАТ

ИЗЛОЖБА

img01
img02
img03
img04

Испратете ни ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја