Најчесто поставувани прашања

1. Може ли да мешам различни модели во еден сад?

Да, различни модели може да се мешаат во еден сад.

2. Како вашата фабрика врши контрола на квалитетот?

Квалитетот е наш приоритет.Нашиот тим за КК ќе направи инспекција на производната линија, и радом инспекција на масовната стока. Ние, исто така, ќе го следиме товарењето на контејнерот.

3. Кој е вашиот генерален метод на пакување?

Пластична кеса + Силен картон.

4. Какво плаќање прифаќате?

30% T/T депозит и 70% T/T против копија од B/L или LC на повидок.

5. Кое е вашето време за испорака?

Обично тоа трае околу 30 дена.Зафатената сезона трае околу 45-60 дена.

6. Можеме ли да ја прашаме услугата по продажбата?Колку долго ќе биде времето на гаранцијата?

Да, ние нудиме услуга по продажбата. Ќе обезбедиме 1% бесплатни главни резервни делови за секоја нарачка.

7. Дали вашиот материјал се разликува со другите?

Да, ние се грижиме за здрави деца, нашата суровина е свежа и ја штити животната средина.

САКАТЕ ДА БИДЕТЕ НАШ ПАРТНЕР?


Испратете ни ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја