Вести

 • Како да ја одржувате батеријата на децата што се возат на автомобил

  Како да ја одржувате батеријата на децата што се возат на автомобил

  Квалитетот на батеријата игра важна улога во времето на користење на детскиот електричен автомобил. Овој пат би сакале да ви дадеме неколку совети за одржување на батеријата.1.Исклучете ја батеријата пред да ја спакувате За да ја направиме батеријата здрава и безбедна, сите автомобили со батерии се исклучуваат кога ги пакуваме ...
  Прочитај повеќе
 • 132. Кантонски саем ќе биде отворен буквално на 15 октомври

  132. Кантонски саем ќе биде отворен буквално на 15 октомври

  132. Кантонски саем ќе биде отворен виртуелно на 15 октомври. Националниот павилјон поставува 50 изложбени делови според 16 категории на производи, а Меѓународниот павилјон прикажува 6 теми дистрибуирани во овие 50 делови.Во споредба со претходните сесии, оваа сесија има поголема изложба...
  Прочитај повеќе
 • Првите лиценцирани деца на Can-Am Marverick се возат на UTV

  Првите лиценцирани деца на Can-Am Marverick се возат на UTV

  Прво лиценцирани деца на Can-AM Marverick се возат на UTV!!!Големина Внатрешна големина Отворена врата Стандардна музичка табла Звучен систем за спортски мотор (опционално) Кабина со батерии Ако сакате да дознаете повеќе, ве молиме контактирајте не!
  Прочитај повеќе
 • Висококвалитетни полначи

  Висококвалитетни полначи

  Не се сите полначи со ист квалитет како нашите.Нашите полначи: Чиста бакарна жица, безбедна и доверлива.Материјалот е еколошки, отпорен на преклопување и паѓање.Ексклузивна дупка за дисипација на топлина, го намалува создавањето на топлина, побезбедна и постабилна.Нашите полначи: Зрела технологија, модерна и...
  Прочитај повеќе
 • 131-от кантонски саем ќе се одржува онлајн 10 дена од 15-ти до 24-ти април

  131-от кантонски саем ќе се одржува онлајн 10 дена од 15-ти до 24-ти април

  131. Кантонски саем ќе се одржува онлајн 10 дена од 15-ти до 24-ти април.Поради влијанието на глобалната епидемија СОВИД-19, 131-от саем на кантонот ќе продолжи да се одржува онлајн.Како 15-годишен ветеран член на организаторот на саемот во Кантон, ТераФунд ќе биде поканет да продолжи да учествува во...
  Прочитај повеќе
 • Среќна кинеска нова година!Среќна тигарска година!

  Здраво на сите, доаѓа Кинеската Нова Година, со ова ви посакуваме среќна нова година вам и на вашето семејство!А нашата компанија празник е од 31 ЈАН.– 06-ти ФЕВ., но ве молиме не двоумете се да не контактирате во секое време, ние секогаш сме онлајн и ќе ви одговараме секој ден.Многу благодарам!&...
  Прочитај повеќе
 • Новата технологија на срцево искуство

  Новата технологија на срцево искуство

  Почетната брзина на раното детско електрично возење со автомобил е брзината на трчање, што прави некои деца со помала храброст да се плашат поради ненадејното палење на автомобилот, па не можат да добијат пријатно возачко искуство, додека други храбри деца со повеќе храброста тече кога др...
  Прочитај повеќе
 • Што е оловна киселинска батерија?

  Што е оловна киселинска батерија?

  Измислена од францускиот лекар Гастон Планте во 1859 година, оловната киселина била првата батерија на полнење за комерцијална употреба.И покрај напредната старост, хемијата на олово продолжува да биде во широка употреба денес.Постојат добри причини за неговата популарност;оловната киселина е доверлива и ефтина на цена-пе...
  Прочитај повеќе
 • Што се тркала отпорни на абење?

  Тркалата отпорни на абење се многу широко користени кај детските играчки, многу од нашите производи како што се UTV автомобил, quad автомобил, возење на atv, детски трактор и картинг исто така имаат тркало отпорно на абење. Ајде да дознаеме повеќе за тоа.Материјал Тркалата отпорни на абење се изработени од супериорен ПП материјал кој има нетоксичен, непријатен...
  Прочитај повеќе
 • Како да се вози непречено на сите видови површини?

  Како да се вози непречено на сите видови површини?

  Како да се вози непречено на сите видови површини?Кога се возиме со нашиот електричен автомобил, честопати излегуваме на различни површини на патот.Orbic Toys посветени да ги направат децата удобност,...
  Прочитај повеќе
 • Најпродавани модели за првиот квартал од 2021 година!

  Најпродавани модели за првиот квартал од 2021 година!

  Податоците за продажбата на Tmall покажуваат дека продажбата на заштитни седишта во првиот квартал се зголемила за 44,9% во однос на минатата година, количката со четири тркала е зголемена за 22,3% во однос на минатата година. Во 2021 година, овие нови туристички производи засновани на безбедност, удобност, мода и разноврсност стануваат популарна....
  Прочитај повеќе
 • Стабилен развој, стремеж за извонредност

  Стабилен развој, стремеж за извонредност

  Стабилен развој, потрага по извонредност Основана во Фужоу пред 20 години, Фужоу Тера Фонд за пластични производи CO., LTD.отсекогаш била компанија која гледа напред и постојано напредува низ годините.Имаме сертификат за системот за управување со квалитет ISO9001.Нашиот извозник...
  Прочитај повеќе
12Следно >>> Страница 1/2

Испратете ни ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја