Lajme

 • Si të ruani baterinë e fëmijëve që hipin në makinë

  Si të ruani baterinë e fëmijëve që hipin në makinë

  Cilësia e baterisë luan një rol të rëndësishëm në kohën e përdorimit të makinës elektrike për fëmijë. Këtë herë dëshirojmë t'ju japim disa këshilla për mirëmbajtjen e baterisë.1. Shkëputni baterinë përpara se të paketoni Për të siguruar shëndetin dhe sigurinë e baterisë, të gjitha makinat e baterive shkëputen kur ne paketojmë ...
  Lexo më shumë
 • Panairi i 132-të i Kantonit do të hapet virtualisht më 15 tetor

  Panairi i 132-të i Kantonit do të hapet virtualisht më 15 tetor

  Panairi i 132-të i Kantonit do të hapet virtualisht më 15 tetor. Pavijoni Kombëtar ngre 50 seksione ekspozuese sipas 16 kategorive të produkteve dhe Pavijoni Ndërkombëtar shfaq 6 tema të shpërndara në këto 50 seksione.Krahasuar me seancat e mëparshme, ky sesion përmban ekspozita më të mëdha...
  Lexo më shumë
 • Fëmijët e parë të licencuar Can-Am Marverick udhëtojnë në UTV

  Fëmijët e parë të licencuar Can-Am Marverick udhëtojnë në UTV

  Fëmijët e parë të licencuar Can-AM Marverick udhëtojnë në UTV!!!Madhësia e brendshme Madhësia e derës së hapur Standardi i Bordit muzikor Sistemi i zërit të motorit sportiv (Opsionale) Kabina e baterisë Nëse dëshironi të dini më shumë, ju lutemi na kontaktoni!
  Lexo më shumë
 • Ngarkues me cilësi të lartë

  Ngarkues me cilësi të lartë

  Jo të gjithë karikuesit janë të njëjtë me cilësinë tonë.Ngarkuesit tanë: Teli bakri i pastër, i sigurt dhe i besueshëm.Materiali është miqësor me mjedisin, rezistent ndaj palosjes dhe rënies.Vrima ekskluzive e shpërndarjes së nxehtësisë, zvogëlon prodhimin e nxehtësisë, më e sigurt dhe më e qëndrueshme.Ngarkuesit tanë: Teknologji e pjekur, pr moderne...
  Lexo më shumë
 • Panairi i 131-të i Kantonit do të mbahet online për 10 ditë nga data 15 deri më 24 prill.

  Panairi i 131-të i Kantonit do të mbahet online për 10 ditë nga data 15 deri më 24 prill.

  Panairi i 131-të i Kantonit do të mbahet online për 10 ditë nga data 15 deri më 24 prill.Për shkak të ndikimit të epidemisë globale të COVID-19, Panairi i 131-të i Kantonit do të vazhdojë të mbahet online.Si një anëtar veteran 15-vjeçar i organizatorit të Panairit të Kantonit, TeraFund do të ftohet të vazhdojë të marrë pjesë në...
  Lexo më shumë
 • Gezuar vitin e ri kinez !Gëzuar Vitin e Tigrit!

  Përshëndetje të gjithëve, Viti i Ri Kinez po vjen, ju urojmë ju dhe familjen tuaj Gëzuar Vitin e Ri!Dhe festa e kompanisë sonë është nga 31 JAN.– 06 SHKURT., por ju lutemi mos hezitoni të na kontaktoni në çdo kohë, ne jemi gjithmonë online dhe do t'ju përgjigjemi çdo ditë.Shumë faleminderit !&...
  Lexo më shumë
 • Teknologjia e re e përvojës së zemrës

  Teknologjia e re e përvojës së zemrës

  Shpejtësia e fillimit të ecjes elektrike të fëmijëve të hershëm në makinë është shpejtësia e vrapimit, e cila i bën disa fëmijë të kenë më pak guxim për shkak të nisjes së papritur të makinës, kështu që ata nuk mund të kenë një përvojë të këndshme drejtimi, ndërsa fëmijë të tjerë të guximshëm me më shumë guximi turbullohet kur dr...
  Lexo më shumë
 • Çfarë është bateria e acidit të plumbit?

  Çfarë është bateria e acidit të plumbit?

  E shpikur nga mjeku francez Gaston Planté në 1859, acidi i plumbit ishte bateria e parë e ringarkueshme për përdorim komercial.Pavarësisht nga mosha e saj e avancuar, kimia e plumbit vazhdon të jetë në përdorim të gjerë sot.Ka arsye të mira për popullaritetin e saj;acidi i plumbit është i besueshëm dhe i lirë me një kosto të ulët...
  Lexo më shumë
 • Çfarë janë rrotat rezistente ndaj konsumit?

  Rrotat rezistente ndaj konsumit përdoren shumë gjerësisht në veturat e lodrave për fëmijë, shumë nga produktet tona si makinat utv, vetura katërkëndëshe, udhëtimi me atv, traktor për fëmijë dhe kart, gjithashtu kanë rrota rezistente ndaj konsumit. Le të dimë më shumë për të.Materiali Rrotat rezistente ndaj konsumit janë bërë nga materiali PP superior, të cilët kanë jotoksike, odo...
  Lexo më shumë
 • Si të ngasni pa probleme në të gjitha llojet e sipërfaqeve?

  Si të ngasni pa probleme në të gjitha llojet e sipërfaqeve?

  Si të ngasni pa probleme në të gjitha llojet e sipërfaqeve?Kur ecim me makinën tonë elektrike, ne shpeshherë i bëjmë rrugë sipërfaqeve të ndryshme. Dhe kjo do të jetë një pengesë, nuk mund të ngasim pa probleme ose të kalojmë.Lodrat Orbic të përkushtuara për t'i bërë fëmijët rehati,...
  Lexo më shumë
 • Modelet më të shitura për tremujorin e parë të 2021!

  Modelet më të shitura për tremujorin e parë të 2021!

  Të dhënat e shitjeve të Tmall tregojnë se shitjet e sediljeve të sigurisë në tremujorin e parë u rritën me 44,9% krahasuar me vitin e kaluar, karroca me katër rrota u rritën me 22,3% krahasuar me vitin e kaluar. Në vitin 2021, këto produkte të reja udhëtimi të bazuara në sigurinë, komoditetin, modën dhe shkathtësinë bëhen një popullor....
  Lexo më shumë
 • Zhvillimi i qëndrueshëm, Ndjekja e Përsosmërisë

  Zhvillimi i qëndrueshëm, Ndjekja e Përsosmërisë

  Zhvillimi i qëndrueshëm, Ndjekja e Përsosmërisë E themeluar në Fuzhou 20 vjet më parë, Fuzhou Tera Fund Plastic Products CO., LTD.ka qenë gjithmonë një kompani largpamëse që bën përparim të qëndrueshëm gjatë viteve.Ne kemi certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001.Eksporti ynë...
  Lexo më shumë
12Tjetra >>> Faqe 1/2

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni